Div Match 26/4 2015
Bane startliste
H21-
Bane - H1
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Andreas Bergmann
990822
Allerød OK
H21-
10:03
Andreas Duc Jørgensen
970314
Allerød OK
H-20
10:31
Andreas Konring
500642
Søllerød OK
H21-
10:05
Andreas Mikkelsen Jensen
1395510
Søllerød OK
H21-
10:19
Asger Habekost Nielsen
504433
OK Øst Birkerød
H35-
11:33
Aske Jepsen
999924
Søllerød OK
H-20
10:01
Asker Øhlenschlæger
888946
OK Øst Birkerød
H-20
11:28
Bertram Kopp Stannum
888415
Tisvilde Hegn OK
H-20
10:21
Carl Emil Schøier Kovsted
681849
Tisvilde Hegn OK
H-20
10:07
Casper Sørensen
500177
OK Øst Birkerød
H21-
11:15
Christian Matzen
431191
Allerød OK
H35-
11:00
Claus Cederberg
680504
Ballerup OK
H35-
11:37
Hans Martin Kjer
440191
Ballerup OK
H21-
11:06
Jens Knud Maarup
711267
Allerød OK
H35-
10:44
Jesper Damgaard
553381
Farum OK
H35-
11:29
Jesper Vestergaard
9005299
Søllerød OK
H35-
10:36
Johan Lindbjerg Skovbæk
8626181
Søllerød OK
H-20
10:15
Jonas Falck Weber
888414
Tisvilde Hegn OK
H21-
10:25
Julius Molsen
9005295
Søllerød OK
H-20
10:40
Kim Baunehøj Pedersen
896958
OK Roskilde
H21-
11:27
Kristian Juda Husgard
302065
OK Roskilde
H21-
11:21
Lars Rasmussen
407161
Ballerup OK
H21-
11:24
Mads Ingvardsen
302529
FIF Hillerød Orientering
H35-
10:37
Mads K. Larsen
819768
FIF Hillerød Orientering
H35-
10:56
Mads Lassen
7003111
Søllerød OK
H-20
10:23
Malthe Gaarsdal
543434
Farum OK
H-20
11:36
Martin Laage Kragh
895442
OK Roskilde
H21-
11:03
Michael Sørensen
770918
OK Øst Birkerød
H35-
11:25
Mikkel Kaae-Nielsen
999929
Søllerød OK
H-20
10:33
Mikkel Lau Petersen
672607
Allerød OK
H-20
10:13
Rasmus Folino Nielsen
890425
FIF Hillerød Orientering
H21-
10:11
Rasmus Møller Jess
682236
OK Roskilde
H-20
11:32
Rasmus Skovhede Hviid
9005294
Søllerød OK
H21-
10:29
Rolf Pihl
355553
OK Roskilde
H21-
11:12
Rune Funder
354501
FIF Hillerød Orientering
H35-
11:04
Rune Nygaard Monrad
500116
FIF Hillerød Orientering
H35-
10:48
Rune Rasmussen
888030
Søllerød OK
H-20
10:09
Sigge Lundedal J.
501131
FIF Hillerød Orientering
H21-
10:35
Steen Stausholm
887787
Farum OK
H21-
11:18
Stefan Frands Petersen
940504
Allerød OK
H21-
10:27
Søren Skaarup Larsen
263574
OK Øst Birkerød
H21-
11:30
Thomas Jensen
710802
Tisvilde Hegn OK
H35-
10:52
Thomas Thilo
308001
Farum OK
H21-
11:00
Tim Abild
2065752
Allerød OK
H21-
10:17
Tore Hulgaard
302117
Farum OK
H21-
11:09
H45-
Bane - H2
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Bo Rasmussen
888949
Søllerød OK
H45-
10:16
Brian Lomholt Jensen
681769
Farum OK
H40-
11:15
Claus Brun Stallknecht
500482
FIF Hillerød Orientering
H45-
10:22
Claus Kaae-Nielsen
2033032
Søllerød OK
H45-
10:08
Claus Rasmussen
7670924
OK Roskilde
H45-
11:28
Dan Steemann Christiansen
1402963
Ballerup OK
H45-
11:22
Dennis Øbro
213985
Tisvilde Hegn OK
H45-
10:12
Finn Skouenborg
308070
OK Øst Birkerød
H40-
11:11
Frank Rasmussen
632209
Ballerup OK
H45-
11:10
Gregers Jørgensen
7201387
Ballerup OK
H45-
11:04
Gunnar W. van der Leeden
500195
OK Øst Birkerød
H40-
11:19
Jakob Albahn
9005165
Tisvilde Hegn OK
H45-
10:04
Jakob Landsperg
9200543
Tisvilde Hegn OK
H40-
10:53
Jakob Søndergaard Jensen
7701128
OK Roskilde
H45-
11:14
Jakob Ødum
500178
OK Øst Birkerød
H45-
11:07
Jan Eg Pedersen
500490
OK Øst Birkerød
H45-
11:26
Jens Kovsted
1403076
Tisvilde Hegn OK
H45-
10:20
Jens Kristian Sørensen
308144
Allerød OK
H45-
10:26
Jens Rose-Møller
246429
Søllerød OK
H45-
10:30
Jens Thamdrup
981778
Allerød OK
H45-
10:10
Jesper Allan Jensen
241905
OK Roskilde
H45-
11:20
Jesper Andreasen
681672
Farum OK
H45-
11:00
Jesper David Jensen
1401495
Tisvilde Hegn OK
H40-
10:41
Jesper Grooss
263560
Allerød OK
H40-
10:37
Jørgen Krogh
967703
OK Roskilde
H45-
11:08
Kent Pihl
202068
OK Roskilde
H45-
11:24
Kåre Fundal
1402048
Allerød OK
H45-
10:02
Lars Munktved
501265
Allerød OK
H45-
10:32
Lars Thorslund
241950
OK Øst Birkerød
H45-
11:16
Magnus Oscarsson
9999921
Søllerød OK
H45-
10:24
Michael Ertmann
682008
Allerød OK
H45-
10:18
Michael Splittorff
1406298
FIF Hillerød Orientering
H45-
10:14
Ole Meldgaard
441845
Ballerup OK
H45-
11:18
Per Meyhoff-Madsen
434068
Farum OK
H45-
11:12
Peter Borberg Jensen
202057
OK Roskilde
H40-
11:06
Peter Dyrsting
1407785
FIF Hillerød Orientering
H45-
10:28
Peter Mørup Jansen
407750
OK Roskilde
H45-
11:02
Peter Reibert Hansen
712901
FIF Hillerød Orientering
H40-
10:33
Preben Brinch
553373
FIF Hillerød Orientering
H40-
10:49
René E. Viem
241916
Farum OK
H40-
11:03
Steen Olsen
504437
Søllerød OK
H45-
10:00
Thomas Eriksen
889651
FIF Hillerød Orientering
H45-
10:06
Torben Nørgaard
551000
Allerød OK
H40-
10:45
H-16
Bane - H3
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Anders Huus Pedersen
8619430
Søllerød OK
H-16
10:02
Anders Laage Kragh
7620623
OK Roskilde
H50-
11:09
Andreas Alkjær Eriksen
216711
FIF Hillerød Orientering
H-16
10:12
Anton Molsen
2030231
Søllerød OK
H-16
10:20
Arne Lindbjerg Pedersen
437089
Søllerød OK
H55-
11:01
Asger Jensen
302055
OK Roskilde
H55-
11:37
Bjarke Sucksdorff
8625628
Allerød OK
H50-
10:04
Bo Simonsen
896954
FIF Hillerød Orientering
H50-
10:44
Carsten Hansen
355546
FIF Hillerød Orientering
H55-
11:04
Carsten Stenberg
1408239
FIF Hillerød Orientering
H50-
11:02
Claus A. Pedersen
213956
OK Roskilde
H50-
11:15
Claus Rytter Larsen
1402032
Farum OK
H50-
11:05
Emil Olander Lorenz
9005162
Allerød OK
H-16
10:28
Erik Øhlenschlæger
17159
OK Øst Birkerød
H55-
11:45
Eskil Nordahl Fundal
1402037
Allerød OK
H-16
10:00
Flemming Vejen
420167
Ballerup OK
H55-
11:33
Frede Lillelund
504436
Søllerød OK
H50-
10:26
Gert Lillevang Nielsen
39871
Allerød OK
H55-
11:08
Hans Granholm
427612
OK Øst Birkerød
H50-
11:07
Helge Lang Pedersen
500489
Farum OK
H50-
11:17
Henrik Carlsen
347267
FIF Hillerød Orientering
H50-
10:16
Henrik Molsen
442552
Søllerød OK
H50-
11:14
Jan Jakobsen
202006
OK Øst Birkerød
H55-
11:39
Jens Anders Hansen
7201390
Søllerød OK
H55-
10:46
Jens Behrend
500443
Farum OK
H55-
11:35
Jens Jørgen Hansen
800094
Tisvilde Hegn OK
H50-
10:38
Jens Viktor Nørgaard
1406258
FIF Hillerød Orientering
H55-
10:48
John Tripax
308030
OK Roskilde
H55-
11:43
Jørgen Rolighed Thyme
640220
Allerød OK
H50-
11:06
Kaj Maag
422413
Søllerød OK
H50-
11:10
Karl Kristian Lundsgaard
888942
Allerød OK
H50-
10:18
Kim Find Andersen
9005298
Søllerød OK
H50-
10:08
Lars Konradsen
501278
FIF Hillerød Orientering
H55-
10:56
Lars Simonsen
8626191
FIF Hillerød Orientering
H50-
10:30
Lasse August Helweg
9130699
Allerød OK
H-16
10:14
Lasse Falck Weber
500448
Tisvilde Hegn OK
H-16
10:10
Lasse Lybek Jensen
355584
Ballerup OK
H50-
11:21
Lauge Schwartz Sørensen
202347
FIF Hillerød Orientering
H55-
10:40
Malte Kjær Hemmingsen
1395515
FIF Hillerød Orientering
H-16
10:36
Malthe Poulsen
8627646
FIF Hillerød Orientering
H-16
10:24
Michael Leth Jess
1241908
OK Roskilde
H50-
11:03
Mikkel Lyskjær Jensen
681767
Farum OK
H-16
11:31
Morten Ebbensgaard
889250
OK Øst Birkerød
H50-
11:13
Morten Nissen
1406287
Søllerød OK
H50-
10:42
Per Lybek Schaltz
250042
Ballerup OK
H-16
11:29
Peter Bäcker Hansen
500198
OK Øst Birkerød
H50-
11:23
Peter Krogh
1401719
OK Øst Birkerød
H50-
11:00
Peter Nørgaard
2049953
Ballerup OK
H55-
11:41
Peter Østergaard
501270
Søllerød OK
H55-
11:16
Preben Sloth
302174
FIF Hillerød Orientering
H55-
11:12
Rasmus Krogh Madsen
1050001
OK Roskilde
H-16
11:27
Rasmus Ødum
888411
OK Øst Birkerød
H50-
11:19
Rolf Valery
895444
Tisvilde Hegn OK
H50-
10:22
Silas Schytte Olsen
250032
Søllerød OK
H-16
10:32
Steen Leisner Larsen
2065748
Allerød OK
H50-
10:34
Sten Skytte Kirkegaard
9005292
Tisvilde Hegn OK
H50-
10:06
Søren Sloth
202341
FIF Hillerød Orientering
H55-
11:20
Tim Falck Weber
501267
Tisvilde Hegn OK
H50-
10:52
Torben Schorlemmer
611907
Ballerup OK
H50-
11:11
Troels Bent Hansen
581226
Allerød OK
H55-
10:54
Troels Christensen
501268
Ballerup OK
H50-
11:25
Troels Nielsen
1402957
Allerød OK
H50-
10:50
Ulrik Illum
9090765
Søllerød OK
H50-
10:58
H60-
Bane - H4
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Aksel Andersen
504398
OK Roskilde
H60-
11:11
Anders Jonsson
888947
Søllerød OK
H60-
10:11
Bo Ertmann
351360
FIF Hillerød Orientering
H60-
10:08
Chris Bagge
895260
FIF Hillerød Orientering
H65-
10:26
Christian Strandgaard
505599
Søllerød OK
H65-
10:15
Dan Nielsen
682240
Allerød OK
H60-
10:00
Emil Olesen
553547
FIF Hillerød Orientering
H65-
10:13
Erik Lohse
242040
OK Øst Birkerød
H65-
11:00
Erik Sørensen
887865
Allerød OK
H65-
10:02
Finn Petersen
202059
OK Roskilde
H60-
11:05
Gunnar Grue-Sørensen
889247
OK Roskilde
H65-
11:30
Gunnar Lorenzen
2074616
Allerød OK
H65-
10:10
Henrik Kleffel
9111254
Søllerød OK
H60-
10:04
Henrik Ole Petersen
505026
Allerød OK
H60-
10:12
Jan Andersen
351317
Farum OK
H65-
11:15
Jan Kristoffersen
246463
Ballerup OK
H65-
11:32
Janne Brunstedt
1230548
OK Roskilde
H65-
11:07
Jens David Jensen
1401707
Søllerød OK
H60-
10:17
Jens Holmgaard
302166
FIF Hillerød Orientering
H65-
10:05
Jens Korsholm
445200
Farum OK
H60-
11:01
Jes Henrik Steen
8625627
OK Øst Birkerød
H65-
11:13
Jimmy Hoen
2086036
Ballerup OK
H65-
11:22
John Høegh Petersen
302177
Allerød OK
H60-
10:18
Jørgen Münster-Swendsen
602204
Søllerød OK
H65-
10:07
Jørgen Wisbech
209844
Søllerød OK
H60-
10:23
Jørn Simonsen
308122
Ballerup OK
H65-
11:28
Kai Beck-Andersen
407109
Farum OK
H60-
11:06
Karsten Schultz
250006
FIF Hillerød Orientering
H65-
10:24
Kjeld Olsen
308130
Farum OK
H65-
11:03
Klaus Olsen
631147
Tisvilde Hegn OK
H65-
10:16
Kristen Bonnen
1410783
Ballerup OK
H60-
11:02
Kuno Rasmussen
302194
Ballerup OK
H65-
11:10
Lars Vedel Jørgensen
202012
Farum OK
H60-
11:12
Lasse Schnack
1410800
OK Øst Birkerød
H65-
11:24
Leif E. Larsen
500122
Tisvilde Hegn OK
H60-
10:20
Leif Thomsen
899036
Allerød OK
H65-
10:22
Michael Johansen
39889
Allerød OK
H60-
10:06
Niels Landsperg
250093
Tisvilde Hegn OK
H65-
10:09
Niels Raagaard
1407799
Søllerød OK
H60-
10:25
Niels la Cour Bentzon
9550902
Søllerød OK
H60-
10:19
Ole Berner
889253
Søllerød OK
H65-
10:27
Ole Christiansen
1401489
Farum OK
H65-
11:26
Ole D. Jensen
680035
Tisvilde Hegn OK
H60-
10:03
Ole Galle
1301728
Tisvilde Hegn OK
H60-
10:14
Ole Husen
40499
Farum OK
H65-
11:20
Peter Reinholdt
239213
Farum OK
H60-
11:17
Peter Werling
351313
Søllerød OK
H65-
10:21
Poul Hansen
1402976
Farum OK
H65-
11:08
Steen Baunehøj
202063
OK Roskilde
H65-
11:18
Svend Mortensen
896950
Tisvilde Hegn OK
H65-
10:01
Søren Nysom
443346
Ballerup OK
H65-
11:04
Thomas Kragh Christensen
422476
OK Øst Birkerød
H60-
11:16
Thomas Østergaard
887593
OK Øst Birkerød
H60-
11:09
Viggo Hansen
444506
Ballerup OK
H65-
11:16
H70-
Bane - H5
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Arne Andersen
250099
Farum OK
H70-
11:22
Arne Grøndahl
438468
Søllerød OK
H70-
10:20
Arne Steen Sørensen
209826
OK Øst Birkerød
H70-
11:00
Bendt Frandsen
2083220
Farum OK
H70-
11:04
Bjarne Pedersen
202051
OK Roskilde
H70-
11:20
Dan Haagerup
308069
Tisvilde Hegn OK
H70-
10:34
Dolfi Rotovnik
308169
Tisvilde Hegn OK
H70-
10:40
Egon Neregaard
202019
Tisvilde Hegn OK
H70-
10:46
Erich Petersen
308082
OK Roskilde
H70-
11:14
Erik Brühl
308039
Søllerød OK
H70-
10:32
Erik Elleman Høegh
302130
Allerød OK
H70-
10:08
Finn Hultengren
308067
Ballerup OK
H70-
11:06
Finn Olsen
302042
OK Roskilde
H70-
11:02
Gert Bøgevig
259225
Søllerød OK
H70-
10:04
Gert Pedersen
407752
OK Roskilde
H70-
11:26
Govert Heede
308090
Ballerup OK
H70-
11:18
Hans Christian Pedersen
345250
Søllerød OK
H70-
10:44
Henrik Søchting
2074605
FIF Hillerød Orientering
H70-
10:24
Jens Aaris Thisted
250020
Søllerød OK
H70-
10:38
Jens Buchardt
407777
Allerød OK
H70-
10:00
Jens Høyer Olsen
421776
FIF Hillerød Orientering
H70-
10:18
Jørgen Chr. Nielsen
202080
FIF Hillerød Orientering
H70-
10:02
Jørgen Lund-Hansen
2167220
Farum OK
H70-
11:10
Kaj Rostvad
422417
Søllerød OK
H70-
10:26
Karsten Funder
504534
FIF Hillerød Orientering
H70-
10:30
Kurt Valery
308058
Tisvilde Hegn OK
H70-
10:06
Leif Sig
407198
FIF Hillerød Orientering
H70-
10:48
Leo Mathiesen
202092
FIF Hillerød Orientering
H70-
10:10
Mogens Bruun
2083202
OK Roskilde
H70-
11:30
Mogens Køhler
250092
Ballerup OK
H70-
11:28
Niels Keiding
202356
FIF Hillerød Orientering
H70-
10:42
Niels Lund
2049949
Søllerød OK
H70-
10:12
Ole Svendsen
501138
OK Roskilde
H70-
11:08
Ole Vexø
250091
Tisvilde Hegn OK
H70-
10:14
Per Aaes Christoffersen
682126
Ballerup OK
H70-
11:32
Per Mogens Petersen
682235
OK Øst Birkerød
H70-
11:24
Poul Erik Birk Jakobsen
302112
Tisvilde Hegn OK
H70-
10:22
Steen Winkler
302133
FIF Hillerød Orientering
H70-
10:36
Sven Bjerre
302010
Tisvilde Hegn OK
H70-
10:28
Sven Hedegaard
682125
Allerød OK
H70-
10:16
Søren Færch
443355
Farum OK
H70-
11:16
Tage V. Andersen
407200
OK Øst Birkerød
H70-
11:12
H-14
Bane - H6
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Anders Krogh Madsen
7022704
OK Roskilde
H-14
11:34
Andreas Oscarsson
442566
Søllerød OK
H-14
10:05
Asbjørn Kruuse
308150
Allerød OK
H-16B
10:39
Asger Lindgreen Holmberg
2065745
FIF Hillerød Orientering
H-14
10:21
Bjørn Raaby Laursen
2061677
Allerød OK
H-14
10:01
Emil Ebbensgaard
348364
OK Øst Birkerød
H-16B
11:07
Frederik Holm Splittorff
981614
FIF Hillerød Orientering
H-14
10:09
Jakob Schøier Kovsted
681848
Tisvilde Hegn OK
H-16B
10:43
Jonas Fonager Ulsøe Johansen
1399743
OK Roskilde
H-14
11:26
Lukas Becker
1408221
Søllerød OK
H-14
10:17
Lukas Kjær Hemmingsen
681677
FIF Hillerød Orientering
H-14
10:29
Mikkel Meldgaard
9610046
Allerød OK
H-16B
10:47
Søren Thrane Ødum
1401499
OK Øst Birkerød
H-14
11:30
Theis Munktved
501213
Allerød OK
H-14
10:13
Victor Mørup-Petersen
39879
Allerød OK
H-14
10:25
H-12
Bane - H8
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Albert Nørgaard Landsperg
899039
Tisvilde Hegn OK
H-12
10:07
Casper Harild-Ankersen
250524
Farum OK
H-20C
11:36
Filip Nielsen
1408224
Farum OK
H-12
11:04
Frederik Hvarregaard
443128
Ballerup OK
H-14B
11:17
Gert Larsen
202358
FIF Hillerød Orientering
H21-C
10:06
Gustav L. Holmberg
1402986
FIF Hillerød Orientering
H-12
10:15
Hans Grønborg Nielsen
308145
Allerød OK
H-12
10:27
Jens K. Larsen
2061680
Søllerød OK
H-20C
10:40
Jens Tange Hasholt
246451
Allerød OK
H-12
10:39
Jeppe Lyskjær Jensen
241919
Farum OK
H-14B
11:29
John Michael Foley
249448
Ballerup OK
H21-C
11:34
Jon Bjarke Sørensen
39882
Allerød OK
H-20C
10:35
Kasper Skytthe
1402033
Farum OK
H-14B
11:21
Lasse Alkjær Eriksen
1402966
FIF Hillerød Orientering
H-12
10:36
Magnus Mørup Jansen
2061678
OK Roskilde
H-20C
11:30
Mathias Buchgreitz
2072627
Søllerød OK
H-12
10:31
Mogens Jørgensen
8628467
Søllerød OK
H21-C
10:10
Oscar David Broman Jensen
8625624
Allerød OK
H-12
10:19
Oscar Rytter Larsen
1406265
Farum OK
H-12
11:08
Palle Røssell
351347
Tisvilde Hegn OK
H21-C
10:02
Teis Helweg
212247
Ballerup OK
H21-C
11:26
Theodore Ghertsos
241920
Farum OK
H21-C
11:32
Tobias Olloz
2065758
Tisvilde Hegn OK
H-12
10:23
Toke Tillingsøe
423263
Søllerød OK
H-12
10:03
Valdemar Marager
212253
Allerød OK
H-12
10:11
Villads Lecanda Trautner
249323
OK Roskilde
H-14B
11:25
D70-
Bane - D5
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Aase Neregaard
202018
Tisvilde Hegn OK
D70-
10:05
Anne Hultengren
308068
Ballerup OK
D70-
11:25
Annelise Hansen
302016
FIF Hillerød Orientering
D70-
10:09
Ellis Byrgiel Sommer
263562
OK Øst Birkerød
D70-
11:29
Else Juul Hansen
250014
Søllerød OK
D70-
10:01
Grethe Tetens
308037
Søllerød OK
D70-
10:25
Inge Jørgensen
362410
OK Roskilde
D70-
11:21
Kirsten Olsen
250026
Søllerød OK
D70-
10:13
Lisbeth G. Larsen
426965
FIF Hillerød Orientering
D70-
10:21
Lisbeth Jensen
302175
Ballerup OK
D70-
11:17
Lise Haagerup
249396
Tisvilde Hegn OK
D70-
10:17
D-14
Bane - D6
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Alberte Kaae-Nielsen
2033034
Søllerød OK
D-14
10:04
Anna Kruuse
308147
Allerød OK
D-14
10:08
Camille Marie Næstoft Juhl
2083228
Søllerød OK
D-14
10:28
Cecilie Kreutzmann
354614
FIF Hillerød Orientering
D-14
10:00
Celina Bregensøe
7201834
Tisvilde Hegn OK
D-14
10:16
Christine Reibert Hansen
8627650
FIF Hillerød Orientering
D-14
10:12
Emma Klostergaard Christensen
2072621
Søllerød OK
D-16B
10:22
Freya Halberg Petersen
8626187
FIF Hillerød Orientering
D-14
10:24
Helena Falck-Jensen
39874
Allerød OK
D-14
10:20
Karoline Fonager Ulsøe Johansen
445198
OK Roskilde
D-14
11:02
Beg
Bane - HD9
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Adam Thilo
241915
Farum OK
Beg
–
Alde Funder Skovlyst
354610
FIF Hillerød Orientering
D-10
–
Amalie Camilla Grue-Sørensen
249308
OK Roskilde
D-12B
–
Andrés Bregenhøj
249337
OK Øst Birkerød
Beg
–
Annelene Zobbe Mortensen
249378
Allerød OK
Beg
–
Anni Lindberg Pedersen
36082
Søllerød OK
Beg
–
Asmus Brun Stallknecht
207526
FIF Hillerød Orientering
Beg
–
Asmus Fundal
39873
Allerød OK
H-10
–
Axel Borberg Aarby
249319
OK Roskilde
H-10
–
Bente Lassen
347409
Søllerød OK
Beg
–
Cecilie Ertmann
2049941
Allerød OK
D-10
–
Christina H. Sørensen
351384
Tisvilde Hegn OK
Beg
–
Claus Nagel
351387
Tisvilde Hegn OK
Beg
–
Dagmar Kopp Stannum
441866
Tisvilde Hegn OK
D-10
–
Dorrit Røpke
209508
Farum OK
Beg
–
Ebba Graff Frederiksen
1406278
FIF Hillerød Orientering
D-10
–
Ellen K. Larsen
2061690
Søllerød OK
D-10
–
Ellen Smitt
2072729
Søllerød OK
Beg
–
Emil Nagel
351389
Tisvilde Hegn OK
H-10
–
Emil Nørgaard Christiansen
39872
Allerød OK
Beg
–
Emilie Koch Holmstrup
348360
OK Øst Birkerød
D-10
–
Emilie Østgaard
2072622
Søllerød OK
Beg
–
Erik Grønborg Nielsen
39870
Allerød OK
Beg
–
Frederik Holmberg
2065755
FIF Hillerød Orientering
Beg
–
Frida Kärner Grooss
2074611
Allerød OK
Beg
–
Gustav Kjær Hemmingsen
426971
FIF Hillerød Orientering
H-10
–
Hannah Gro Markussen
249372
Allerød OK
D-12B
–
Helgard Olsen
302041
OK Roskilde
Beg
–
Johannes Marager
39884
Allerød OK
H-10
–
Julie Nørgaard
407179
Allerød OK
Beg
–
Kristine Selsmark
348361
OK Øst Birkerød
D-10
–
Lasse Brink Tangaa-Andersen
2074610
FIF Hillerød Orientering
H-10
–
Laura Smitt
2072630
Søllerød OK
Beg
–
Mads Asbjørn Smitt
2072631
Søllerød OK
Beg
–
Mads Christian Maarup
213966
Allerød OK
H-10
–
Magne Tillingsøe
259980
Søllerød OK
H-10
–
Magnus Kreutzmann
354611
FIF Hillerød Orientering
H-12B
–
Magnus Mortensen
420162
Allerød OK
Beg
–
Malte Cook Simonsen
354609
FIF Hillerød Orientering
Beg
–
Marco Lindstrøm Hessel
249339
OK Øst Birkerød
Beg
–
Marie Lyskjær Jensen
886630
Farum OK
D-10
–
Marius Nyhegn
1406262
FIF Hillerød Orientering
H-12B
–
Martin Westen Rasmussen
246479
Allerød OK
H-10
–
Oskar Koch Hansen
348363
OK Øst Birkerød
H-10
–
Patrick Reibert Hansen
354613
FIF Hillerød Orientering
H-12B
–
Sebastian Abildgren Lind
308051
Allerød OK
Beg
–
Silje Halberg Petersen
8627636
FIF Hillerød Orientering
D-10
–
Stig Knudsen
37560
Søllerød OK
Beg
–
Teresa Søndergaard Pohl
899041
OK Roskilde
D-10
–
Torbjørn Høyer Staugaard
2048222
FIF Hillerød Orientering
Beg
–
Tore Emil Maarup
308052
Allerød OK
Beg
–
Vigga Dresler
239228
OK Øst Birkerød
D-10
–
Vincent Becker
2072623
Søllerød OK
H-10
–
Yrsa Sørensen
212243
Ballerup OK
Beg
–
Åben 1
Bane - Åben1
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Helge Tillingsøe
887200
DSR´s O-sektion
Åben 1
–
Max Prang
308029
Fredensborg OK
Åben 1
–
D-20
Bane - D1
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Agnes Jonsson
7003435
Søllerød OK
D-20
10:23
Anne Marie Thommesen
7201389
Ballerup OK
D21-
11:05
Camilla Larsen
7201386
FIF Hillerød Orientering
D-20
10:19
Caroline Konring
999923
Søllerød OK
D21-
10:47
Diana Cederberg
750619
Ballerup OK
D35-
11:23
Dorthe Munktved
501264
Allerød OK
D35-
10:39
Iben Valery
1500445
Tisvilde Hegn OK
D-20
10:15
Ida Marie Heerfordt
249315
Farum OK
D21-
11:01
Kirsten Møller
504438
Søllerød OK
D35-
10:31
Lea Reime
741213
Farum OK
D21-
11:13
Line Brun Stallknecht
500483
FIF Hillerød Orientering
D35-
10:46
Linea Place Eriksen
970826
Allerød OK
D-20
10:11
Lisa Pettersson
900731
FIF Hillerød Orientering
D21-
10:42
Maja Lykke Brinch
888410
FIF Hillerød Orientering
D-20
10:07
Marie Cecilie Hartmeyer
1401487
FIF Hillerød Orientering
D-20
10:27
Mathilde Nørgård Kracht
1404081
Tisvilde Hegn OK
D-20
10:03
Melissa Ulsøe Jessen
421563
OK Roskilde
D-20
11:33
Merete Nørgaard
552000
Allerød OK
D35-
10:43
Naja Dan Møller
682127
Allerød OK
D35-
10:51
Nicoline F. Klysner
2049936
FIF Hillerød Orientering
D21-
10:50
Nina Vindegaard Grønberg
9090589
OK Øst Birkerød
D21-
11:09
Pernille Brunstedt Jacobsen
504400
OK Øst Birkerød
D35-
11:31
Pernille Helena Storm
1406284
OK Roskilde
D21-
11:17
Rikke Kofoed
887790
OK Øst Birkerød
D35-
11:27
Rikke Nygaard Monrad
407136
FIF Hillerød Orientering
D35-
10:35
Signe Klinting
504532
FIF Hillerød Orientering
D21-
10:54
Tonje Pihl
241902
OK Roskilde
D-20
11:29
D40-
Bane - D2
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Angélique Grønborg Rasmussen
981611
Allerød OK
D40-
10:27
Anita Hougaard
1402973
Allerød OK
D45-
10:15
Anne Kaae-Nielsen
1395504
Søllerød OK
D45-
10:05
Anne-Mette Jansen
407751
OK Roskilde
D40-
11:32
Bente Kjær Hemmingsen
2035226
FIF Hillerød Orientering
D45-
10:13
Birgitte Erskov Halland
302124
OK Øst Birkerød
D45-
11:01
Charlotte Højsgaard Thune
308066
Farum OK
D45-
11:13
Charlotte Thrane
1401488
OK Øst Birkerød
D40-
11:36
Dorthe Skovlyst
45417
FIF Hillerød Orientering
D40-
10:17
Ea Bregensøe
437084
Tisvilde Hegn OK
D45-
10:25
Ellen Kühn Jensen
202087
Ballerup OK
D45-
11:25
Gitte Grauert
1408226
Ballerup OK
D45-
11:09
Heidi Kristensen
216771
Søllerød OK
D45-
10:21
Henriette Broman
308041
Allerød OK
D40-
10:11
Iben Maag
422411
Søllerød OK
D45-
10:37
Jytte Olander Rasmussen
1406281
Allerød OK
D45-
10:33
Kersti Kärner
305703
Allerød OK
D40-
10:19
Kirsten Lange
1402990
Allerød OK
D45-
10:01
Leni Møllsøe
202034
OK Roskilde
D45-
11:21
Lise Djurhuus Ipsen
431016
Farum OK
D45-
11:28
Maria Krog Schulz
721806
Ballerup OK
D40-
11:29
Maria M. Høyer Staugaard
500129
FIF Hillerød Orientering
D40-
10:07
Mette Rønning Steffensen
981604
OK Øst Birkerød
D45-
11:17
Runa Ulsøe
421562
OK Roskilde
D45-
11:05
Sandra Simonsen
1406285
FIF Hillerød Orientering
D45-
10:29
Susanne Gjedsig Thomsen
2065749
Tisvilde Hegn OK
D45-
10:09
Tenna Nørgaard Landsperg
9200542
Tisvilde Hegn OK
D40-
10:03
Tine Alkjær
302126
FIF Hillerød Orientering
D40-
10:23
D-16
Bane - D3
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Agnes Nørgård Kracht
2049933
Tisvilde Hegn OK
D-16
10:39
Alice Brødsgaard
441271
Ballerup OK
D55-
11:33
Amalie Ellegaard Severinsen
263573
OK Øst Birkerød
D-16
11:37
Anette Holm
308140
Farum OK
D50-
11:25
Ann Rasmussen
888040
Søllerød OK
D55-
10:47
Anne Maarup
9200940
FIF Hillerød Orientering
D50-
10:31
Anne Skovbæk
899038
Søllerød OK
D50-
10:45
Annika Simonsen
888421
FIF Hillerød Orientering
D-16
10:29
Bente Pihl
302043
OK Roskilde
D50-
11:19
Birgitte Birck
8626197
Allerød OK
D55-
10:40
Birte Langkilde
420163
Ballerup OK
D55-
11:38
Caroline van Bronswijk
1050964
OK Roskilde
D50-
11:27
Charlotte Bergmann
667777
Allerød OK
D50-
10:52
Charlotte Grauert
8626192
Ballerup OK
D55-
11:41
Gitte Oscarsson
1403000
Søllerød OK
D50-
10:28
Hanne Frost
421761
Farum OK
D55-
11:43
Hanne Møller Jensen
445401
OK Roskilde
D50-
11:23
Helle M. Frederiksen
340152
Ballerup OK
D50-
11:29
Helle Thyme
620412
Allerød OK
D50-
10:30
Ida Øbro
681673
Tisvilde Hegn OK
D-16
10:32
Ingrid Sørensen
899037
Søllerød OK
D55-
10:43
Jannie Nielsen
1402050
Tisvilde Hegn OK
D50-
10:37
Jytte Hougaard
421553
OK Roskilde
D55-
11:35
Karen Jensen
263572
OK Øst Birkerød
D50-
11:21
Karen Wibe Enevoldsen
682124
Allerød OK
D50-
10:42
Karoline Saxtorph Schulz
1081100
Ballerup OK
D-16
11:36
Lena Wraa
1402964
Tisvilde Hegn OK
D50-
10:50
Lotte Friberg
8626195
FIF Hillerød Orientering
D50-
10:44
Maria Douglas Stilling
8625632
FIF Hillerød Orientering
D50-
10:54
Maria Iben Sell-Petersen
681760
Allerød OK
D50-
10:48
Marie Erskov Krogh
1401717
OK Øst Birkerød
D-16
11:34
Nikoline Holm Splittorff
981613
FIF Hillerød Orientering
D-16
10:38
Ruth Ertmann
351361
FIF Hillerød Orientering
D55-
10:46
Sara Lykke Brinch
681774
FIF Hillerød Orientering
D-16
10:33
Sidse Tillingsøe
202020
Tisvilde Hegn OK
D-16
10:35
Signe Foverskov
341262
Søllerød OK
D50-
10:41
Susanne Thrane
345275
Søllerød OK
D50-
10:34
Tove Sonne Andersen
500199
OK Øst Birkerød
D55-
11:39
Trine Midtgaard
201750
OK Roskilde
D50-
11:31
Ulla Place Petersen
620803
Allerød OK
D50-
10:36
D65-
Bane - D4
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Ane Veierskov
202058
OK Roskilde
D65-
11:01
Annemette El-Azem
888491
Tisvilde Hegn OK
D60-
10:07
Annie Bøving Michaelsen
308167
Tisvilde Hegn OK
D65-
10:39
Annlou Husen
216713
Farum OK
D60-
11:23
Betty Folino
2065734
FIF Hillerød Orientering
D60-
10:19
Birgit Olsen
1911510
Tisvilde Hegn OK
D60-
10:15
Ellen Frier
8626184
Søllerød OK
D60-
10:03
Ellen Thisted
250021
Søllerød OK
D65-
10:35
Eva Konring Olesen
44693
FIF Hillerød Orientering
D60-
10:11
Gerda Marie Christiansen
889246
OK Roskilde
D60-
11:19
Helle Jall
302048
OK Roskilde
D65-
11:13
Inger Kirkegaard
308057
Tisvilde Hegn OK
D65-
10:31
Inger Landsperg
407142
Tisvilde Hegn OK
D65-
10:47
Janet Bentzen
500180
OK Øst Birkerød
D65-
11:17
Jette Stepputat
250039
Søllerød OK
D65-
10:51
Kirsten Nymann Petersen
234448
OK Øst Birkerød
D65-
11:09
Kit Lang Jørgensen
202013
Farum OK
D60-
11:31
Lisbeth Damsgaard
237544
Søllerød OK
D65-
10:43
Liselotte Andersen
407766
Ballerup OK
D60-
11:27
Ninna Simonsen
302020
Ballerup OK
D65-
11:05
Vibeke Bøgevig
259135
Søllerød OK
D65-
10:27
H35-B
Bane - H7
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Anders Falkenskov
1012750
Ballerup OK
H35-B
11:14
Anders Juhl Thomsen
249333
OK Roskilde
H35-B
11:24
Anders Marager
407772
Allerød OK
H35-B
10:00
Anders Skjødt
407771
Allerød OK
H35-B
10:16
Andreas Beck-Andersen
245022
Farum OK
H21-B
11:06
Arne Clod Præstholm
426961
Allerød OK
H35-B
10:48
Axel Petersen
437073
Allerød OK
H35-B
10:30
Benjamin Stockmann
1407831
Tisvilde Hegn OK
H21-B
10:37
Bo Christiansen
407788
Farum OK
H21-B
11:01
Erik Christiansen
249377
Allerød OK
H35-B
10:44
Erik Vedel Lange
241917
Farum OK
H35-B
11:18
Espen Lund
2072624
Søllerød OK
H35-B
10:28
Finn Bregensøe
2052922
Tisvilde Hegn OK
H35-B
10:18
Frank Holmberg
1402985
FIF Hillerød Orientering
H35-B
10:32
Frank Stott
1041162
Ballerup OK
H35-B
11:22
Frederik Erskov Krogh
1401710
OK Øst Birkerød
H-20B
11:11
Frederik Grue-Sørensen
1399742
OK Roskilde
H35-B
11:08
Henrik Boesen
421555
OK Roskilde
H35-B
11:12
Henrik Møller
1404090
Tisvilde Hegn OK
H35-B
10:10
Henrik Poulsen
887863
FIF Hillerød Orientering
H35-B
10:42
Henrik Wibe
1406290
Allerød OK
H35-B
10:08
Jacob Zobbe Mortensen
407770
Allerød OK
H21-B
10:33
Jens Herman Krebs
341011
Søllerød OK
H35-B
10:12
Jes Nyhegn
1406267
FIF Hillerød Orientering
H35-B
10:22
Johnny Frands Eriksen
560616
Allerød OK
H35-B
10:24
Karsten Kristensen
443126
Ballerup OK
H35-B
11:00
Keld S. Mortensen
443308
OK Roskilde
H35-B
11:16
Klaus Nielsen
1408242
Farum OK
H35-B
11:10
Kristian Ipsen
431192
Farum OK
H35-B
11:04
Lars Sørensen
1402998
OK Øst Birkerød
H35-B
11:05
Lasse Østgaard
2072625
Søllerød OK
H35-B
10:40
Louis Steinthal
434065
FIF Hillerød Orientering
H35-B
10:06
Mikael Luthje
1402972
Søllerød OK
H35-B
10:46
Morten Jensen
7100260
OK Roskilde
H35-B
11:02
Niels Asbjørn Smitt
2072632
Søllerød OK
H35-B
10:20
Niels Teglsbo Jensen
666000
Tisvilde Hegn OK
H35-B
10:02
Ole R Frederiksen
202041
OK Roskilde
H35-B
11:20
Peter Becker
2072626
Søllerød OK
H35-B
10:34
Peter Hilbert
9101041
Søllerød OK
H35-B
10:04
Peter Sajita
351334
Tisvilde Hegn OK
H21-B
10:41
Rasmus V. Jørgensen
351346
Tisvilde Hegn OK
H-20B
10:49
Rune Gundersen
886582
Tisvilde Hegn OK
H35-B
10:26
Sebastian Laust Olsen
441882
Tisvilde Hegn OK
H-20B
10:45
Steen T. Hasholt
681772
Allerød OK
H35-B
10:38
Søren Wassard
1402044
FIF Hillerød Orientering
H35-B
10:36
Ulrik Frederiksen
354615
FIF Hillerød Orientering
H35-B
10:14
D-12
Bane - D8
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Amalie Ertmann
2049948
Allerød OK
D-12
10:38
Birgitte Skytthe
202077
Farum OK
D21-C
11:15
Camilla Nagel
351386
Tisvilde Hegn OK
D21-C
10:54
Dorthe Hansen
442553
Søllerød OK
D21-C
10:34
Frederikke Gundersen
207515
Tisvilde Hegn OK
D-12
10:17
Hanne Svensson
351381
Tisvilde Hegn OK
D21-C
10:30
Hedda Kärner Grooss
2049221
Allerød OK
D-12
10:13
Jeanette Elisabeth Foley
1200350
Ballerup OK
D21-C
11:31
Johanne Schøier Kovsted
2052898
Tisvilde Hegn OK
D-12
10:25
Katrine Borberg Aarby
249309
OK Roskilde
D-14B
11:11
Katrine Krogh Madsen
1020605
OK Roskilde
D-12
11:14
Laura Saxtorph Schulz
246247
Ballerup OK
D-14B
11:01
Lisa Sørensen
216743
Allerød OK
D21-C
10:58
Lisbet Brink Tangaa-Andersen
354607
FIF Hillerød Orientering
D21-C
10:37
Louisa Oscarsson
442555
Søllerød OK
D-12
10:29
Lærke Djurhuus Ipsen
241913
Farum OK
D-14B
11:09
Maria Wassard
682128
FIF Hillerød Orientering
D-12
10:21
Mary Lindbjerg Skovbæk
433480
Søllerød OK
D-12
10:01
Maud Søderholm
202036
OK Roskilde
D21-C
11:19
Mette Hvene Rasmussen
1408245
Ballerup OK
D21-C
11:23
Mette Øhlenschlæger
302153
OK Øst Birkerød
D21-C
11:07
Nanett Skjellerup Aarby
249311
OK Roskilde
D21-C
11:05
Nanna Rytter Larsen
241914
Farum OK
D21-C
11:27
Pernille Halberg Petersen
354617
FIF Hillerød Orientering
D21-C
11:02
Renata Amorim
1406276
Tisvilde Hegn OK
D21-C
10:42
Sarah MacPhee
250072
Allerød OK
D21-C
10:46
Sidse Graff Jensen
354605
FIF Hillerød Orientering
D21-C
10:50
Sigrid Høyer Staugaard
661661
FIF Hillerød Orientering
D-12
10:41
Siri Simonsen
8626182
FIF Hillerød Orientering
D-12
10:33
Sisse Dalsgaard
2083213
OK Øst Birkerød
D-14B
11:03
Tina Wexøe Ertbjerg
249419
Ballerup OK
D21-C
11:13
Vigga Graff Frederiksen
1402974
FIF Hillerød Orientering
D-12
10:09
Xenia Bregensøe
2052921
Tisvilde Hegn OK
D-12
10:05
D21-B
Bane - D7
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Anita Bjørn Sørensen
203346
FIF Hillerød Orientering
D21-B
10:14
Anna Thyme
213858
Allerød OK
D21-B
10:18
Annette Petersen
202044
OK Roskilde
D35-B
11:34
Bente Kjer
441279
Ballerup OK
D35-B
11:19
Bettina Katy Andersen
435301
Søllerød OK
D35-B
10:38
Birthe Nielsen
440742
OK Roskilde
D35-B
11:28
Christina Schøier
351382
Tisvilde Hegn OK
D35-B
10:32
Gigi Sucksdorff
216780
Allerød OK
D35-B
10:29
Gitte Krogh Madsen
444654
OK Roskilde
D35-B
11:22
Heidi Holmberg
2065750
FIF Hillerød Orientering
D35-B
10:23
Ida Vedel Lange
202015
Farum OK
D21-B
11:11
Inge K. Kristoffersen
440894
Ballerup OK
D35-B
11:10
Janni Anette Helweg
7070771
Ballerup OK
D35-B
11:25
Jette Kreiberg
1130457
OK Roskilde
D35-B
11:40
Katja Reibert Hansen
35628
FIF Hillerød Orientering
D35-B
10:35
Lene Øbro
2058312
Tisvilde Hegn OK
D35-B
10:56
Linda Østberg
250079
OK Roskilde
D35-B
11:13
Lisbeth Reindel
630611
Allerød OK
D35-B
11:02
Lisbeth Søgaard Jensen
407183
Søllerød OK
D35-B
10:59
Louise Holm Splittorff
1402951
FIF Hillerød Orientering
D35-B
10:47
Lærke Bregenhøj
348362
OK Øst Birkerød
D35-B
11:16
Majken Maarup
213967
Allerød OK
D35-B
10:53
Margit Smitt
2072628
Søllerød OK
D35-B
10:26
Maria Weber
351332
Tisvilde Hegn OK
D35-B
10:44
Marianne Gundel
2083203
Ballerup OK
D35-B
11:31
Marianne Illum
9140566
Søllerød OK
D35-B
10:50
Marianne Petersen
341257
OK Øst Birkerød
D21-B
11:07
Marie Kopp
441865
Tisvilde Hegn OK
D35-B
11:05
Mette Lyskjær Jensen
241912
Farum OK
D21-B
11:15
Nanna Storr-Hansen
351316
Farum OK
D21-B
11:03
Pernille Bayer
426962
Allerød OK
D35-B
11:08
Rikke Ertmann
2049939
Allerød OK
D35-B
10:41
Tina Nielsen
249412
Ballerup OK
D35-B
11:37
Åben 2
Bane - Åben2
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Christian Olsen
202066
Amager OK
Åben 2
–
Michael Hjorth
407140
OK73
Åben 2
–
Mikael Horn Rolighed
209736
Lyngby OK
Åben 2
–
Ronnie Hjorth
681773
OK73
Åben 2
–
Åben 3
Bane - Åben3
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Camilla Bøgevig Larkai
1402038
OK73
Åben 3
–
Flemming Sparre Sørensen
302165
Amager OK
Åben 3
–
Flemming Wendelboe
500115
Helsingør SOK
Åben 3
–
Jørn Mouritzen
1402981
Fredensborg OK
Åben 3
–
Mette Uhre Lang
435345
Amager OK
Åben 3
–
Thor Find Andersen
435302
Søllerød OK
Åben 3
–
Åben 4
Bane - Åben4
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Allan Christiansen
407197
Fredensborg OK
Åben 4
–
Birgitte Krüger
239956
Helsingør SOK
Åben 4
–
Jan Bartnik
439490
Amager OK
Åben 4
–
Jørn Andreasen
434070
OK73
Åben 4
–
Knud Torm
351340
OK Skærmen Værløse
Åben 4
–
Rolf Andersen
2061661
Amager OK
Åben 4
–
Svend Erik Jensen
308133
OK Skærmen Værløse
Åben 4
–
Åben5
Bane - Åben5
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Bent Mortensen
250096
OK73
Åben5
–
Claus Alkil
308123
Lyngby OK
Åben5
–
Inge Madsen
2074617
OK73
Åben5
–
Ulla Valnert
302193
OK73
Åben5
–
Åben 6
Bane - Åben6
Navn
Brik nr
Klub
Klasse
Start
Trine Hershøj
302136
OK73
Åben 6
–
Oprettet af MeOS: 25-04-2015 11:33:13